Zaznacz stronę

na dostawę aparatury badawczej

(finansowanie w formie leasingu operacyjnego)

w związku z uzyskaniem dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 Oś Priorytetowa 1 Innowacje w gospodarce; Działanie 1.1 Innowacje w przedsiębiorstwach

 

Szanowni Państwo,

Informujemy iż Zamawiający dokonuje korekty w specyfikacji przedmiotu zamówienia na stronie 33, pozycja 11 Cieplarka laboratoryjna III

Było:

Komora wykonana ze stali nierdzewnej zgodnej z DIN 1.4016, obudowa z blachy malowanej farbą proszkową. Drzwi pełne, wewnętrzne drzwi szklane. Wyposażona w 2 perforowane półki ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone w otwór do wprowadzenia zewnętrznego czujnika.

Jest poprawnie:

Komora wykonana ze stali nierdzewnej zgodnej z DIN 1.4016, obudowa z blachy malowanej farbą proszkową. Drzwi pełne, wewnętrzne drzwi szklane. Wyposażona w 3 perforowane półki ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone w otwór do wprowadzenia zewnętrznego czujnika.

Zmiany zostały zamieszczone w Bazie Konkurencyjności:

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1052207

Informujemy także, że został załączony plik z pytaniami i odpowiedziami w Bazie Konkurencyjności, które zostały zadane na niniejsze zapytanie ofertowe.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję", zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij